Kontakt oss
TLF : 51 69 80 00
man - fre 07:30-16:00

Salg

3s4b6020 brigt
Brigt Vold
Salg storbil / eier

98 63 88 88
brigt@vold.as
helge 1
Helge Skretting
Markedssjef

476 76 526
helge@jaerenstorbil.no
3s4b6112 andres
Andres Laugaland
Salg Tilhenger

917 44 449
andres@jaerenstorbil.no
erik
Erik Vold
Salg Tilhenger

407 02 407
erik@jaerenstorbil.no

Butikk lakk og verktøy

marita
Marita Kvaal Livastøl
Butikk og lageransvarlig

928 26 991
marita@jaerenstorbil.no
kjetil
Kjetil Bjerga
Salg Lakk / lakktekniker

468 34 844
Kjetil@jaerenstorbil.no
truls
Truls Andresen
Butikkmedarbeider

51 63 01 80
butikk@jaerenstorbil.no

Mekanisk verksted

3s4b6105 jone
Jone Tveit
Teknisk leder

995 47 131
jone@jaerenstorbil.no

Karosseri- og lakkeringsverksted

3s4b5389 gunnbjorn
Gunnbjørn Livastøl
Teknisk leder / eier

916 70 034
gbl@jaerenstorbil.no
3s4b5394 jacek witek
Jacek Witek
Leder karosseri og lakk

932 16 934
jacek@jaerenstorbil.no

Administrasjon

3s4b5429 linn
Linn V. Wold
Daglig leder

473 30 088
linn@jaerenstorbil.no
3s4b6076 trine
Trine H. Aukland
Regnskapsansvarlig

988 97 666
trine@jaerenstorbil.no
3s4b5496 marianne
Marianne U. Ødegård
HMS-ansvarlig

51 69 80 00
marianne@jaerenstorbil.no
3s4b6139 gry
Gry L. Rosland
Kundemottak / lager

906 33 992
gry@jaerenstorbil.no

Kontaktskjema:

captcha
Skriv inn tallene vist i bildet

Hovedkontor

Jæren Storbilsenter
Varabergmyra 1
4051 Sola

51 69 80 00
post@jaerenstorbil.no

Org.nr.: 986 348 670
 

Salg

Varabergmyra 1
4051 Sola

Langgata 50
4362 Vigrestad

51 69 80 00
salg@jaerenstorbil.no

Mekanisk

Varabergmyra 1
4051 Sola

51 69 80 00
mekanisk@jaerenstorbil.no

Karosseri og lakk

Hålandsvegen 33
4340 Bryne

Ljosheimveien 16
4051 Sola

51 69 80 00
karosseri@jaerenstorbil.no

Butikk lakk og verktøy

Varabergmyra 1
4051 SOla



51 69 80 00
butikk@jaerenstorbil.no
Jæren Storbilsenter
Varabergmyra 1
4051 Sola

Org.nr.: 986 348 670

 
Vi leverer blant annet kvalietsmerkene: