Kontakt oss
TLF : 51 69 80 00
man - fre 07:30-16:00

Salg

3S4B6020_brigt
Brigt Vold
Salg storbil / eier

98 63 88 88
brigt@vold.as
Helge%201
Helge Skretting
Markedssjef

476 76 526
helge@jaerenstorbil.no

Butikk lakk og verktøy

marita
Marita Kvaal Livastøl
Butikk og lageransvarlig

928 26 991
marita@jaerenstorbil.no
kjetilny
Kjetil Bjerga
Salg Lakk / lakktekniker

468 34 844
Kjetil@jaerenstorbil.no
Truls
Truls Andresen
Butikkmedarbeider

51 63 01 80
butikk@jaerenstorbil.no

Mekanisk verksted

stian
Stian Helvig
Verksmester

959 08 542
stian@jaerenstorbil.no
mortan
Mortan Rasmussen
Teknisk leder

407 02 408
mekanisk@jaerenstorbil.no

Karosseri- og lakkeringsverksted

3S4B5389_Gunnbjorn
Gunnbjørn Livastøl
Teknisk leder / eier

916 70 034
gbl@jaerenstorbil.no
3S4B5394_Jacek_Witek
Jacek Witek
Leder karosseri og lakk

932 16 934
jacek@jaerenstorbil.no

Administrasjon

3S4B5429_linn
Linn V. Wold
Daglig leder

473 30 088
linn@jaerenstorbil.no
marianne%20svart%20kvitt
Marianne U. Ødegård
HMS-ansvarlig

51 69 80 00
marianne@jaerenstorbil.no

Kontaktskjema:

captcha
Skriv inn tallene vist i bildet

Hovedkontor

Jæren Storbilsenter
Varabergmyra 1
4051 Sola

51 69 80 00
post@jaerenstorbil.no

Org.nr.: 986 348 670
 

Salg

Varabergmyra 1
4051 Sola

Langgata 50
4362 Vigrestad

51 69 80 00
salg@jaerenstorbil.no

Mekanisk

Varabergmyra 1
4051 Sola

51 69 80 00
mekanisk@jaerenstorbil.no

Karosseri og lakk

Hålandsvegen 33
4340 Bryne

Ljosheimveien 16
4051 Sola

51 69 80 00
karosseri@jaerenstorbil.no

Butikk lakk og verktøy

Varabergmyra 1
4051 SOla



51 69 80 00
butikk@jaerenstorbil.no
Jæren Storbilsenter
Varabergmyra 1
4051 Sola

Org.nr.: 986 348 670

 
Vi leverer blant annet kvalietsmerkene: