Kontakt oss
TLF : 51 69 80 00
man - fre 07:30-16:00

Salg

3S4B6020_brigt
Brigt Vold
Salg storbil / eier

98 63 88 88 / 51 69 80 00
brigt@vold.as

Butikk lakk og verktøy

marita
Marita Kvaal Livastøl
Butikk og lageransvarlig

92 82 69 91 / 51 69 80 00
marita@jaerenstorbil.no
kjetilny
Kjetil Bjerga
Salg Lakk / lakktekniker

46 83 48 44 / 51 69 80 00
Kjetil@jaerenstorbil.no
Chris%20svart%20hvitt
Chris André Djøseland
Butikkmedarbeider/delelager

40 70 24 20 / 51 69 80 00
butikk@jaerenstorbil.no

Mekanisk verksted

kenneth
Kenneth Tjøstheim
Kundemottaker

40 70 24 09 / 51 69 80 00
mekanisk@jaerenstorbil.no

Karosseri- og lakkeringsverksted

3S4B5389_Gunnbjorn
Gunnbjørn Livastøl
Teknisk leder lakk / eier

91 67 00 34 / 51 69 80 00
gbl@jaerenstorbil.no

Administrasjon

marianne%20svart%20kvitt
Marianne U. Ødegård
HMS-ansvarlig

51 69 80 00
marianne@jaerenstorbil.no

Kontaktskjema:

map
captcha
Skriv inn tallene vist i bildet

Hovedkontor

Jæren Storbilsenter
Varabergmyra 1
4051 Sola

51 69 80 00
post@jaerenstorbil.no

Org.nr.: 986 348 670
 

Salg

Varabergmyra 1
4051 Sola

Langgata 50
4362 Vigrestad

51 69 80 00
salg@jaerenstorbil.no

Mekanisk

Varabergmyra 1
4051 Sola

51 69 80 00
mekanisk@jaerenstorbil.no

Karosseri og lakk

Varabergmyra 1
4051 Sola

51 69 80 00
karosseri@jaerenstorbil.no

Butikk lakk og verktøy

Varabergmyra 1
4051 SOla



51 69 80 00
butikk@jaerenstorbil.no